Wójt Gminy Koszęcin ogłasza nabór wniosków o przyznanie dotacji na likwidację wyrobów zawierających azbest

Czytanie treści strony dostępne.

Wójt Gminy Koszęcin ogłasza nabór wniosków o przyznanie dotacji na likwidację wyrobów zawierających azbest. Wnioski wraz z wymaganymi dokumentami należy składać w Urzędzie Gminy Koszęcin.

Wnioski dostępne są na stronie internetowej Gminy Koszęcin: www.koszecin.pl bądź w Urzędzie Gminy Koszęcin w pokoju nr 5

Nabór trwać będzie od  20.04.2018 r. do 27.04.2018 r.

Regulamin udzielania dotacji określa Zarządzenie Wójta Gminy Koszęcin Nr 55/2018 z dnia 16.04.2018 r. w sprawie zasad i trybu przyznawania dotacji na likwidację wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Koszęcin.

Termin wykonania prac i złożenia wniosku o wypłatę dotacji wraz z wymaganymi dokumentami nie później niż do 31.08.2018 r. 

Wydatki związane z zakupem i montażem nowych pokryć dachowych leżą po stronie właściciela nieruchomości.

 

Do wniosku należy dołączyć kolorowe zdjęcia obiektów, z których planowany jest demontaż azbestu lub miejsca składowania azbestu (w przypadku zbierania). Zdjęcia muszą pozwolić na identyfikację obiektu lub miejsca składowania azbestu.

 

punkt konsultacyjny w Urzędzie Gminy w sprawie azbestu będzie czynny w środę 25.04.2018 od godziny 12:30 do godz. 15:30, w piątek od godziny 13:00 do godziny 15:00.

 

Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Gminy Koszęcin w pokoju nr 5

 

Załączniki


Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe