Wyścig rowerowy "KOSZĘCIŃSKIE SZUTRY"

Czytanie treści strony dostępne.

Pierwsza edycja wyścigu rowerowego "KOSZĘCIŃSKIE SZUTRY" za nami. Pomysłodawcą, a zarazem jednym z organizatorów był Janusz Kosmała z kuźni "Zoriabresk" z Koszęcina. Organizatorami byli również Gmina Koszęcin oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koszęcinie. Do wyścigu zarejestrowało się 120 uczestników. Trasa, którą mieli do pokonania wynosiła 47,5 km i w większości prowadziła po drogach szutrowych oraz ścieżkach leśnych, natomiast tylko 2 km stanowiły drogi asfaltowe. Ostateczna klasyfikacja przedstawiała się następująco:

I miejsce: Paweł Wiendlocha (Accent Racing Team, Gliwice) - czas: 01:34:29

II miejsce: Daniel Smolarz (Accent Racing Team, Błażejowice) - czas: 01:34:30

III miejsce: Kamil Hajda (Sii Cycling Team, Tarnowskie Góry) - czas: 01:39:37

Najszybszą kobietą była Ewelina Wajda z Mafia Team Lubliniec, która pokonała trasę w czasie 02:20:38.

Każdy uczestnik na mecie otrzymał pamiątkowy upominek, który został wykuty w Kuźni "Zoriabresk".

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za udział. Szczególne podziękowania kierujemy dla organizatorów wyścigu oraz dla wszystkich, którzy pomagali oraz zabezpieczali trasę, przede wszystkim Nadleśnictwu Koszęcin i strażakom OSP z Gminy Koszęcin.

Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie: https://www.zmierzymyczas.pl/images/wyniki/20201003_Koszecin_-_wyniki.pdf

Więcej zdjęć  z wyścigu: https://photos.google.com/share/AF1QipNo0ALpiiikYt_WaTIV3WIUncg5dXYOAQ6OQCRm4pv73SUd6h2SL6dI1X8_mPVGWg?key=V1VEcHJGZEtYekJHUzhqQldXZnlnbHlJRTdaV1VB

 

Tagi: sport

Galeria

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe