Informacja dot. zakupu węgla po preferencyjnej cenie

Czytanie treści strony dostępne.

W związku z kontynuacją dystrybucji węgla przez Gminę, Wójt Gminy Koszęcin informuje uprawnionych mieszkańców gminy, iż od 23.01.2023 r. (poniedziałek) do dnia 28.02.2023 r. (wtorek) w Urzędzie Gminy Koszęcin, ul. Powstańców Śląskich 10, będzie można składać wnioski na zakup węgla po preferencyjnej cenie. W związku z nieotrzymaniem potrzebnej ilości paliwa stałego z Polskiej Grupy Górniczej do 31 grudnia 2022 r. Gmina Koszęcin w pierwszej kolejności będzie realizować wnioski złożone w roku 2022. Zgodnie z Ustawą wnioski mogą składać te gospodarstwa domowe, które są uprawnione do otrzymania dodatku węglowego i jednocześnie żaden członek gospodarstwa domowego, na rzecz którego jest dokonywany zakup preferencyjny, nie nabył paliwa stałego na sezon grzewczy przypadający na lata 2022–2023, po cenie niższej niż 2000 zł brutto za tonę w ilości co najmniej 3 tony.
Wnioski można pobrać w Urzędzie Gminy Koszęcin (pok. 4), Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Koszęcinie oraz poniżej – w plikach do pobrania.

 

Załączniki


Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe