Ankieta - kompostowniki

Czytanie treści strony dostępne.

Szanowni Państwo,
Zwracamy się do Mieszkańców Gminy Koszęcin kompostujących bioodpady w przydomowych kompostownikach o wypełnienie załączonej poniżej ankiety.

Do udziału w ankiecie zapraszamy właścicieli nieruchomości oraz innych użytkowników nieruchomości, którzy złożyli deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
Celem ankiety jest oszacowanie ilości bioodpadów poddawanych recyklingowi (wytworzonych i poddanych kompostowaniu w kompostowniku przydomowym) na terenie Gminy Koszęcin w 2023 roku. W związku z nowymi zasadami obliczenia poziomów recyklingu,  zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 3 sierpnia 2021 r. (Dz. U. 2021, poz. 1530) dane zawarte w ankiecie są niezbędne do prawidłowego wyliczenia poziomu przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych, jaki gmina Koszęcin musi osiągnąć tj. w wysokości co najmniej 35% wagowo – za rok 2023.
Wypełnioną ankietę należy przekazać do Urzędu Gminy Koszęcin, ul. Powstańców Śl. 10, 42-286 Koszęcin do dnia 29 lutego 2024 r.
Dodatkowe Informacje można uzyskać w Referacie Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Gminy Koszęcin, ul. Powstańców Śl. 10, 42-286 Koszęcin, pokój nr 6a  lub telefonicznie: 34 321 08 20.
Druk ankiety można pobrać: w załączeniu, w zakładce: mieszkaniec – gospodarka odpadami komunalnymi – Ankieta kompostowniki  lub w budynku Urzędu Gminy Koszęcin, ul. Powstańców Śl. 10, 42-286 Koszęcin, Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi, pokój nr 6a, w godzinach pracy Urzędu.

Zachęcamy do wypełnienia i złożenia ankiety
Dziękujemy! 

 

Załączniki


Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe