Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg

Czytanie treści strony dostępne.

logo

 

Gmina Koszęcin otrzymała środki z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na realizację następujących inwestycji:
 „Rozbudowa ulicy Wiosennej w Koszęcinie”
„Przebudowa drogi gminnej ulicy Generała Józefa Bema w Koszęcinie”

Na ulicę Wiosenną zostały przyznane środki w wysokości: 339 036,50 zł, a na ul. Gen. Bema w wysokości: 525 384,75 zł. Środki te pozwolą na modernizację dróg, poprawią ich funkcjonalność oraz bezpieczeństwo.

zdjęcie zdjęcie


Gmina Koszęcin pozyskała z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg środki w wysokości 748.720,00 zł na budowę drogi ul. Mieszka I w Koszęcinie.

Nowobudowana droga o długości 353 m będzie o nawierzchni asfaltowej. Planuje się budowę kanalizacji deszczowej, budowę kanału technologicznego oraz usunięcie kolizji sieci teletechnicznej.

zdjęcie droga mieszka i mieszka I


 

Gmina Koszęcin otrzymała środki z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 755.493,03 zł na realizację zadania pn. „Budowa drogi bocznej od ulicy Dębowej do ulicy Wąskiej w miejscowości Strzebiń”.

W ramach zadania w roku 2022 została wybudowana droga o długości pow. 600 m wraz z placem manewrowym do zawracania i utwardzonymi poboczami. Droga otrzymała nazwę ulicy Długiej.

zdjęcie długa dluga

 

 

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

×
Skróty klawiszowe

Skróty klawiszowe